Maahantuojan yhteystiedot

Falmek Oy

Osoite:  Myllyojankatu 20, 24100 Salo
Sähköposti myynti@falmek.fi

Juha Lehtinen
Aluepäällikkö, Etelä- ja Länsi-Suomi
juha.lehtinen@falmek.fi
040-350 4050
Jani Kärkkäinen
Aluepäällikkö, Keski- Itä- ja Pohjois-Suomi
jani.karkkainen@falmek.fi
0400-605 430
Erkki Falkstedt
Huolto ja Varaosat
erkki.falkstedt@falmek.fi
044-313 1048
jere
Jere Falkstedt
Ambrogio Robot Myynti, Asennukset, Huolto ja Varaosat
jere.falkstedt@falmek.fi
0400-921 686
Jani Tuomaala
Myynti- ja Markkinointijohtaja
jani.tuomaala@falmek.fi
044-313 1226
Jori Falkstedt
Toimitusjohtaja
jori.falkstedt@falmek.fi
044-313 1229